Pozycjonowanie Stron LTB Wrocław

Aktualności LTB:

“Złap je wszystkie”, czyli 4 wskazówki, jak Pokemony pomogą ci w lokalnej promocji biznesu

15 lipca 2016 | 0 Komentarzy


W Stanach Zjednoczonych rekordy popularności wśród aplikacji mobilnych bije Pokemon Go, którą Nintendo wypuściło na rynek 5 lipca. W rankingach aplikacji mobilnych wyprzedziła nawet Facebooka, Snapchata i Twittera. Choć nie miała jeszcze swojej premiery we wszystkich krajach, jest już znana także użytkownikom w Polsce. Można ją pobrać z zagranicznych portali, wgrać na telefon i… właśnie, i co dalej?

Czytaj więcej


Zmiany w układzie reklam AdWords

11 kwietnia 2016 | 0 Komentarzy


Co jakiś czas zespół Google postanawia zaskoczyć środowiska branżowe, wprowadzając zmiany w kwestiach dotychczas ustabilizowanych. Od niedawna w kampaniach AdWords ponad wynikami organicznymi wyświetlają się cztery linki tekstowe będące reklamą. Do tej pory temu układowi towarzyszyły także reklamy znajdujące się w sidebarach, jednak teraz ma to ulec zmianie.

Czytaj więcej


Certyfikat Google Analytics

28 sierpnia 2015 | 0 Komentarzy


Nasza spółka uzyskała kolejny certyfikat potwierdzający umiejętności naszych specjalistów. Od sierpnia 2015 roku możemy szczycić się certyfikatem Google Analytics. Dzięki temu uwiarygadniamy zaawansowaną wiedzę odnośnie analityki internetowej i znajomość profesjonalnej obsługi narzędzia Google Analytics.

Czytaj więcej


Płatne praktyki w dziale SEO

11 czerwca 2015 | 0 Komentarzy


Nasza agencja seo poszukuje praktykanta do wsparcia działań związanych z pozycjonowaniem.

Jeśli chcesz zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego, to nasza propozycja jest dla Ciebie idealna.

Czytaj więcej


Pracujemy dla: