Pozycjonowanie Stron LTB Wrocław

Strefa wiedzy:

4 sposoby na “utracone” linki

23 marca 2017 | 0 Komentarzy


Każda osoba zainteresowana tematyką pozycjonowania stron w internecie wie, jak ważnym jest znajdowanie coraz to nowych miejsc dla tzw. backlinków. Dla osób, który dopiero zaczynają swoją przygodę z SEO przypomnimy, że backlinki (ang. linki zwrotne) to inaczej wszystkie linki prowadzące na daną stronę, znajdujące się na innych portalach.

Czytaj więcej


Influencerzy, mobile, AMP i Virtual Reality – trendy marketingu, które musisz znać

8 marca 2017 | 0 Komentarzy


Rok 2017 został okrzyknięty rokiem „mobilnym”. Ludzie na całym świecie, uzależnili się od swoich smartfonów i to one będą wyznacznikiem rozwoju marketingu. Ciągłe udostępnianie zdjęć, transmisje na żywo, rozwój botów i sztucznej inteligencji, nacisk na kontent marketing i wzrost znaczenia influencerów. Oto trendy marketingowe, które najprawdopodobniej zaobserwujemy w 2017 roku.

Czytaj więcej


Ile kosztuje strona internetowa?

7 marca 2017 | 0 Komentarzy


Pytanie to zadaje sobie każda osoba, która rozpoczyna swój biznes i chce docierać do klientów za pomocą nowoczesnego narzędzia. Współcześnie trudno już sobie wyobrazić skuteczną promocję biznesu bez posiadania dedykowanej strony internetowej swojej firmy.

Czytaj więcej


Jak wybrać odpowiednią agencję SEO według Google

3 marca 2017 | 3 komentarze


Niedawno pisaliśmy o tym, jak wybrać agencję marketingową. Tymczasem w połowie lutego Google na swoim kanale YouTube opublikowało videoporadnik pod tytułem: Jak wynająć agencję SEO. W filmiku znana członkini zespołu Webmasters, Maila Ohye, w prosty sposób wyjaśnia, czym kierować się przy wyborze marketingowego partnera.

Czytaj więcej


Profesjonalna strona internetowa – 4 najważniejsze cechy

22 lutego 2017 | 0 Komentarzy


Strona internetowa jest dziś jednym z ważniejszych źródeł informacji o firmie, jej usługach czy dotychczasowych realizacjach. Zaniedbanie własnej witryny lub jej brak nie pomagają w prowadzeniu własnego biznesu – dlatego warto wiedzieć, jak powinna wyglądać profesjonalna strona internetowa, która zachęci internautów do nawiązania współpracy z Twoją firmą.

Czytaj więcej


Wybór agencji SEO

10 lutego 2017 | 3 komentarze


Świadomość konieczności korzystania z niektórych elementów marketingu staje się coraz bardziej zakorzeniona w świadomości polskich przedsiębiorców. Dzisiaj już nie wystarczy istnieć, trzeba zaznaczyć swoją obecność na większą skalę.

Czytaj więcej


Pracujemy dla: