Pozycjonowanie Stron LTB Wrocław

Nowości branżowe:

SEO w 2017 roku

24 listopada 2016 | 6 komentarzy


Rok 2016 niemal za nami. Ostatnie miesiące to niemałe zawirowania, które wywołane zostały przez aktualizację algorytmu Google. Czy nowości w algorytmie wpłyną na pozycje stron w wynikach wyszukiwania? Co wydarzy się w roku 2017? Na co musimy być gotowi i czemu musimy się przyjrzeć? Przeczytacie o tym w naszym nowym artykule.

Czytaj więcej


Nowy wymiar pozycjonowania – SEO 2.0

26 lipca 2016 | 3 komentarze


Co jakiś czas dowiadujemy się, że algorytmy Google działają w inny sposób, niż przez dłuższy okres zakładali specjaliści z branży. Zmieniają się także czynniki, które mają wpływ na pozycje strony w rankingu oraz ich znaczenie. Oznacza to, że musimy być ciągle na bieżąco i dostosowywać się do nowych wytycznych. W przeciwnym razie świetnie przygotowana strona internetowa nie będzie dobrze widoczna w Google ani ciekawa.

Czytaj więcej


“Złap je wszystkie”, czyli 4 wskazówki, jak Pokemony pomogą ci w lokalnej promocji biznesu

15 lipca 2016 | 0 Komentarzy


W Stanach Zjednoczonych rekordy popularności wśród aplikacji mobilnych bije Pokemon Go, którą Nintendo wypuściło na rynek 5 lipca. W rankingach aplikacji mobilnych wyprzedziła nawet Facebooka, Snapchata i Twittera. Choć nie miała jeszcze swojej premiery we wszystkich krajach, jest już znana także użytkownikom w Polsce. Można ją pobrać z zagranicznych portali, wgrać na telefon i… właśnie, i co dalej?

Czytaj więcej


Zmiany w układzie reklam AdWords

11 kwietnia 2016 | 0 Komentarzy


Co jakiś czas zespół Google postanawia zaskoczyć środowiska branżowe, wprowadzając zmiany w kwestiach dotychczas ustabilizowanych. Od niedawna w kampaniach AdWords ponad wynikami organicznymi wyświetlają się cztery linki tekstowe będące reklamą. Do tej pory temu układowi towarzyszyły także reklamy znajdujące się w sidebarach, jednak teraz ma to ulec zmianie.

Czytaj więcej


Pracujemy dla:

Home.pl
PCC Rokita
Nasza Grupa Medyczna - NGM
Magic&Style.com
Exapro
BHP Gabi
Barrisol Pomorze
Dom Maklerski BDM S.A.
Gastroline - logo
Internet Stores
Pflegehelden
DEKO - pozycjonowanie firmy przez LTB