Pozycjonowanie Stron LTB Wrocław

Google Zakupy

#Google Zakupy | #Google Merchant Center | #Kampanie produktowe

Nowa usługa, jaka od 2013 roku dostępna jest w wyszukiwarce Google sprawia, że po wpisaniu w wyszukiwarkę zapytania możesz otrzymać kilka rodzajów wyników:

  • Organiczne wyniki – naturalne wyniki, na których układ ma wpływ jakość danej strony, adekwatność treści do wpisanego zapytania oraz efekty działań SEO,
  • Linki sponsorowane – linki reklamowe pojawiające się przed organicznymi wynikami oraz po nich, czyli reklamy Google AdWords,
  • Produkty dostępne dzięki usłudze Google Zakupy.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, usługa Google Zakupy pozwoli Ci promować swoje produkty na pierwszej stronie wyszukiwarki. Dzięki temu użytkownik szukający konkretnego produktu może trafić na stronę Twojego sklepu i to właśnie tam sfinalizować zakupy. Obok zwykłych wyników wyszukiwarki pojawią się oferty konkretnych produktów – nazwa towaru, jego cena oraz nazwa sklepu, w którym można dokończyć zakupy.


Dzięki ofercie LTB obejmującej działania w Google Zakupy użytkownicy mogą trafić na ofertę właśnie Twojego sklepu internetowego!


Obecność Twoich produktów w wyszukiwarce pozwala zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Google Zakupy to bardzo skuteczna forma reklamy, ponieważ – podobnie jak AdWords – trafia do tych, którzy wstępnie są zainteresowani konkretnym rodzajem produktów i szukają o nich informacji w wyszukiwarce. Pozwala to uzyskać wysoką efektywność i zwiększyć sprzedaż przy niskich kosztach reklamy.

Koszt korzystania z usługi Google Zakupy kształtuje się w podobny sposób, jak w przypadku korzystania z Google AdWords – wysokość budżetu zależy od kilku czynników:

  • Konkurencyjności wybranych haseł,
  • Dopasowania hasła do wyszukiwania,
  • Dopasowania strony docelowej,
  • CPC, czyli stawki za kliknięcie w reklamę produktu (cost per click).

W Agencji LTB dbamy o to, by nasi Klienci mogli korzystać z efektów dobrze przygotowanej kampanii reklamowej. Korzystamy z możliwości Google Merchant Center, wybierając narzędzia, dzięki którym Twoje produkty pojawią się w wyszukiwarce obok organicznych wyników. Aby zapewnić naszym Klientom efektywną reklamę produktów w wyszukiwarce dostosowujemy dane produktu do wymagań Google Merchant Center. W ramach dostępnego budżetu optymalizujemy koszty kampanii reklamowej tak, by podnosić jej skuteczność.


Posiadamy certyfikat Google Partners – dzięki temu wiesz, że Twoja kampania reklamowa jest w rękach specjalistów.


Google Zakupy pozwala wypromować produkty bezpośrednio w wyszukiwarce internetowej. Zwiększ liczbę konwersji, zbuduj wizerunek dynamicznej marki wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom klientów i kształtuj swój budżet w optymalny sposób – wybierz współpracę z LTB, specjalistami w zakresie promocji w Internecie. Umów się na spotkanie w jednym z naszych biur: Wrocław, Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami

Ocena naszych usług:
Google Zakupy
4.83 (96.67%) 6 - ilość głosów

Pracujemy dla:

Home.pl
PCC Rokita
Nasza Grupa Medyczna - NGM
Magic&Style.com
Exapro
BHP Gabi
Barrisol Pomorze
Dom Maklerski BDM S.A.
Gastroline - logo
Internet Stores
Pflegehelden
DEKO - pozycjonowanie firmy przez LTB