Pozycjonowanie Stron LTB Wrocław

O firmie

Jesteśmy aktywnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się działaniami związanymi z nowoczesnym marketingiem internetowym. W dobie przenoszenia całości lub części biznesów do sieci odpowiednią strategią dotarcia do klientów jest zaprezentowanie się w przeglądarce internetowej.

LTB Sp. z o.o. tworzy rozwiązania, które pomagają każdemu właścicielowi strony w wypromowaniu tego, czym się zajmuje – niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności.

Prowadzisz firmę budowlaną, hurtownię fryzjerską, jesteś ambitnym grafikiem prowadzącym studio projektowe?

A może zajmujesz się nieruchomościami lub zarządzasz interesującym sklepem internetowym?

Wiemy jak Ci pomóc. Już po kilku tygodniach od rozpoczęcia współpracy zauważysz znaczące efekty – ruch na Twojej stronie wzrośnie, a to przysporzy Ci więcej zadowolonych, lojalnych klientów.

LTB Sp. z o.o. zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych opartym na nieustannym promowaniu biznesu klienta. Wiemy jak wyprzedzić konkurencję i pomóc Twojej firmy w znalezieniu się na 1. pozycji w rankingu Google! Nasza firma to kilka lat doświadczenia, potwierdzonego tysiącami godzin pracy. Wypozycjonowaliśmy już ponad 1000 klientów, którzy zlecili nam skojarzenie kilkunastu tysięcy fraz z ich firmą. Dla Ciebie stworzymy oraz zaprojektujemy także atrakcyjną stronę internetową opartą na najnowszym standardzie User Experience.

Misja firmy

Chcemy skutecznie i etycznie promować strony internetowe. Wierzymy, że zespołowe działania pomagają w osiągnięciu celów. Naszym jest uzyskanie najlepszego wyniku w przeglądarce Google dla naszych klientów. Dążymy do zapewnienia satysfakcji współpracującym z nami przedsiębiorcom.

Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy najwyższej jakości innowacyjne usługi, dzięki profesjonalizmowi w działaniu, innowacyjności oraz wysokim kwalifikacjom kadry.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.ltb.pl

Zespół

W skład naszego zespołu wchodzi grupa młodych specjalistów doskonale znających się na pozycjonowaniu stron www. Wiemy jak wyprzedzić konkurencję i pomóc Twojej firmie w znalezieniu się na 1. pozycji w rankingu Google!

Dominik Rodzim

asystent SEO

Agata Stolarska

specjalista SEO

Radosław Skowron

starszy specjalista SEO

Aleksandra Kowalska

specjalista SEO

Konrad Szmyt

starszy specjalista SEO

Bartosz Jaworski

zarząd, manager projektu

Paweł Ulidowicz

zarząd, manager projektu

Łukasz Jaworski

zarząd, manager SEO

Marcin Włodarczyk

doradca biznesowy

Marta Wojtkowiak

doradca biznesowy

Pracujemy dla: