Pozycjonowanie Stron LTB Wrocław

O firmie

Jesteśmy aktywnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się działaniami związanymi z nowoczesnym marketingiem internetowym. W dobie przenoszenia całości lub części biznesów do sieci odpowiednią strategią dotarcia do klientów jest zaprezentowanie się w przeglądarce internetowej.

LTB Sp. z o.o. tworzy rozwiązania, które pomagają każdemu właścicielowi strony w wypromowaniu tego, czym się zajmuje – niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności.

Prowadzisz firmę budowlaną, hurtownię fryzjerską, jesteś ambitnym grafikiem prowadzącym studio projektowe?

A może zajmujesz się nieruchomościami lub zarządzasz interesującym sklepem internetowym?

Wiemy jak Ci pomóc. Już po kilku tygodniach od rozpoczęcia współpracy zauważysz znaczące efekty – ruch na Twojej stronie wzrośnie, a to przysporzy Ci więcej zadowolonych, lojalnych klientów.

LTB Sp. z o.o. zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych opartym na nieustannym promowaniu biznesu klienta. Wiemy jak wyprzedzić konkurencję i pomóc Twojej firmy w znalezieniu się na 1. pozycji w rankingu Google! Nasza firma to kilka lat doświadczenia, potwierdzonego tysiącami godzin pracy. Wypozycjonowaliśmy już ponad 1000 klientów, którzy zlecili nam skojarzenie kilkunastu tysięcy fraz z ich firmą. Dla Ciebie stworzymy oraz zaprojektujemy także atrakcyjną stronę internetową opartą na najnowszym standardzie User Experience.

Misja firmy

Chcemy skutecznie i etycznie promować strony internetowe. Wierzymy, że zespołowe działania pomagają w osiągnięciu celów. Naszym jest uzyskanie najlepszego wyniku w przeglądarce Google dla naszych klientów. Dążymy do zapewnienia satysfakcji współpracującym z nami przedsiębiorcom.

Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy najwyższej jakości innowacyjne usługi, dzięki profesjonalizmowi w działaniu, innowacyjności oraz wysokim kwalifikacjom kadry.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.ltb.pl

Zespół

W skład naszego zespołu wchodzi grupa młodych specjalistów doskonale znających się na pozycjonowaniu stron www. Wiemy jak wyprzedzić konkurencję i pomóc Twojej firmie w znalezieniu się na 1. pozycji w rankingu Google!

lena_zajaczkowska

Lena Zajączkowska

asystent SEO
krzysztof_krol

Krzysztof Król

manager sprzedaży
agata_stolarska

Agata Stolarska

specjalista SEO
radoslaw_skowron

Radosław Skowron

Starszy specjalista SEO
aleksandra_kajkowska

Aleksandra Kowalska

specjalista SEO
konrad_szmit

Konrad Szmyt

starszy specjalista SEO
bartosz_jaworski

Bartosz Jaworski

zarząd, manager projektu
pawel_ulidowicz

Paweł Ulidowicz

zarząd, manager projektu
lukasz_jaworski

Łukasz Jaworski

zarząd, manager SEO

Pracujemy dla: