Pozycjonowanie Stron LTB Wrocław

Pozycjonowanie stron internetowych Kołobrzeg

Pozycjonowanie lokalne KołobrzegLeżący nad Bałtykiem Kołobrzeg to nie tylko jedno z większych miast w regionie i znany kurort turystyczny, ale także uzdrowisko, ponieważ w okolicy występują naturalne solanki i pokłady borowiny. To także słynny ośrodek kulturalny, gdzie odbywają się liczne festiwale i imprezy. Ważne dla Kołobrzegu jest sąsiedztwo morza – w mieście znajduje się port handlowy, rybacki, jachtowy oraz wojenny, a także przystań pasażerska.

Główną gałąź miejscowej gospodarki stanowi działalność turystyczno-uzdrowiskowa. Powiat Kołobrzeg znajduje się na trzecim miejscu – po Warszawie i Krakowie – pod względem liczby udzielonych noclegów. Wśród prywatnych podmiotów gospodarczych zdecydowana większość to osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Małe i średnie przedsiębiorstwa z Kołobrzegu idą z duchem czasu i wybierają nowoczesne metody promocji, m.in. pozycjonowanie lokalne.

Lokalne pozycjonowanie – Kołobrzeg

Możliwości, jakie daje pozycjonowanie lokalne stron internetowych to przede wszystkim większa precyzja wyszukiwania. Jeśli stronę poświęconą studiu fotografii przy Śliwińskiego czy przy Rynku pozycjonujemy pod frazę “fotografia portretowa”, strona może nie przebić się przez setki podobnych. Natomiast fraza “fotografia portretowa Kołobrzeg” ma znacznie większe szanse trafić w pierwszej kolejności do osób, które szukają tej konkretnej usługi.

Co daje współpraca z LTB?

  • bezpłatna optymalizacja strony pod wyszukiwarkę
  • opracowanie strategii działań przy użyciu skutecznych narzędzi
  • pozycjonowanie do TOP10 wyników
  • atrakcyjne ceny

Firma LTB z powodzeniem wykorzystuje swoje doświadczenie, zapewniając ponad 90% fraz miejsce na pierwszej stronie wyświetleń Google i to na trzech pierwszych pozycjach, w TOP3 wyników. Klienci uzyskują dostęp do panelu, w którym mogą monitorować podejmowane działania i wyniki.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty – wystarczy zadzwonić pod numer +48 502 263 293 lub napisać na handlowy@ltb.pl. W celu przygotowania wstępnej wyceny proszę skorzystać z poniższego formularza.

Pracujemy dla:

Home.pl
PCC Rokita
Nasza Grupa Medyczna - NGM
Magic&Style.com
Exapro
BHP Gabi
Barrisol Pomorze
Dom Maklerski BDM S.A.
Gastroline - logo
Internet Stores
Pflegehelden
DEKO - pozycjonowanie firmy przez LTB