Pozycjonowanie Stron LTB Wrocław

Remarketing

#Remarketing | #Kampanie remarketingowe | #Reklama remarketingowa

Działanie remarketingu opiera się na przypominaniu użytkownikom, którzy już dotarli na daną stronę o możliwości ponownego skorzystania z oferowanych na niej produktów lub usług. Przypominanie użytkownikowi o ofercie pozwala na nawiązanie z nim kontaktu i często powoduje, że decyduje się on na dokonanie zakupu. Reklama remarketingowa uznawana jest za jedną z bardziej skutecznych, dlatego jeżeli zależy Ci na dotarciu do nowych klientów – skontaktuj się z nami.


W LTB pomożemy Ci zaprojektować skuteczną kampanię remarketingową


Możliwości remarketingu

W LTB oferujemy profesjonalne prowadzenie kampanii  remarketingowych Google AdWords, zarówno w sieci reklamowej, jak i w sieci wyszukiwania. Remarketing nastawiony na sieć reklamową wyświetla się na różnych witrynach, a także podczas oglądania filmów i korzystania z aplikacji – zapewnia możliwość dotarcia do dużego grona użytkowników.

Reklamy graficzne trafiają do osób, które już znają prezentowane produkty. Remarketing w sieci wyszukiwania pozwala na prezentowanie w wyszukiwarce reklam osobom, które wcześniej odwiedziły daną stronę. Dopasowanie treści reklamy do potrzeb indywidualnego użytkownika zwiększa szansę na jego zainteresowanie ofertą. Dzięki szczegółowemu dopasowaniu reklamy, można ją wyświetlać jedynie użytkownikom spełniającym określone kryteria, np. wieku, płci, lokalizacji itp.


Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google:


Zależnie od tego, jakie produkty lub usługi oferujesz, pomożemy w doborze najkorzystniejszego sposobu wyświetlania reklam – statycznego (jedna reklama dla wszystkich odbiorców) lub dynamicznego (konkretnych, oglądanych wcześniej produktów lub usług).

Ceny usługi remarketingu zależą od kilku czynników, m.in.:

  • Dopasowania hasła do wyszukiwania,
  • Stawki za kliknięcie,
  • Przyjętej strategii rozliczania,
  • Konkurencyjności oferty.

Remarketing z agencją LTB

W LTB dbamy o to, aby zaproponować naszym klientom najkorzystniejszą ofertę, która zapewni możliwie najlepsze wyniki. Kształtujemy kampanię remarketingową i optymalizujemy jej koszty, dobierając narzędzia reklamy w taki sposób, aby docierać do docelowych grup klientów. Oferujemy także możliwość kierowania reklam do klientów za pomocą Google Merchant Center – nowego narzędzia Google Zakupy do wyświetlania klientom produktów, które wcześniej oglądali.

Prowadzimy kampanie remarketingowe także za granicą: Niemcy, Austria, Norwegia, Szwecja, Szwajcaria i kraje anglojęzyczne. Dostosowujemy rozwiązania pod charakterystykę klientów w danych krajach.

Zastanawiasz się jak zoptymalizować koszty i lepiej docierać do klientów? Zleć to zadanie profesjonalistom – w agencji LTB zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy i branży, w jakiej działasz. Zapraszamy do spotkania w jednym z naszych biur: Wrocław i Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami

Ocena naszych usług:
Remarketing
4.5 (90%) 2 - ilość głosów

Pracujemy dla:

Home.pl
PCC Rokita
Nasza Grupa Medyczna - NGM
Magic&Style.com
Exapro
BHP Gabi
Barrisol Pomorze
Dom Maklerski BDM S.A.
Gastroline - logo
Internet Stores
Pflegehelden
DEKO - pozycjonowanie firmy przez LTB